تبلیغات
دنیای معماری - آشپزخانه مدرن

آشپزخانه مدرن

هنگامی که تصمیم می‌گیرید آشپزخانه‌ای مدرن داشته باشید، دستتان برای انتخاب نوع وسایل و مواد به کار رفته در آشپزخانه باز‌تر خواهد شد، زیرا تا آنجا که خلاقیت (و البته پولتان!) اجازه می‌دهد می‌توانید طرح‌های نو بزنید...

 

آشپزخانه ای با سبک سنتی و مدرن

در این آشپزخانه، ترکیبی از دو سبک کلاسیک و مدرن استفاده شده است. یک کانتر براق و صیقلی و یک هود استیل، زیبایی خاص و براقی خیره کننده‌ای به محیط آشپزخانه می‌دهند. در حالی که رنگ محیط و صندلی‌های کانتر را به سبک قدیمی طراحی کرده‌اند... ولی در عین حال طراحی آشپزخانه بسیار گرم و تاثیر گذار می باشد.

آشپزخانه ای با سبک سنتی و مدرن

آشپزخانه‌ای با عناصر طبیعی

محل پخت و پز(اجاق گاز) این آشپزخانه که روی جزیره قرار دارد، به طور کاملا حرفه‌ای با یک پوشش از جنس فولاد ضدزنگ پوشیده شده است و در مواقعی که نیاز به پخت و پز نیست، می‌توان از یک میز صاف برای بقیه کارهای آشپزخانه بهره برد. پوشش کف آشپزخانه از چوب گردوی قرمز است و دیوارهای سنگی بزرگ و زیبا که با رنگ صندلی ها هماهنگ است و همچنین وجود فولادضدزنگ (استیل) در پشت کابینت‌ها باعث می شود فضای گرمی در آشپزخانه مدرن و زیبا جریان پیدا کند.


آشپزخانه‌ای با عناصر طبیعی


آشپزخانه اپن، عالی و کارآمد برای میهمانی ها

اگر شما زیاد مهمان دارید و مهمانی می‌دهید(آدرس بدهید ما هم بیاییم!) یک کابینت براق و باریک به عنوان جداکننده هال و آشپزخانه می‌تواند همان چیزی باشد که شما لازم دارید... به این آشپزخانه تمیز با کابینت‌هایی به رنگ سفید و طراحی مدرن نگاه کنید, به خصوص به ترکیب هود با جنس فولاد ضدزنگ( استیل) و همینطور بقیه لوازم برقی آشپزخانه، همه این‌ها مدرن بودن طراحی این آشپزخانه را نشان می دهند.


آشپزخانه اپن، عالی و کارآمد برای میهمانی ها

 


آشپزخانه ای با طبع ظریف و مدرن

کابینت‌های چوب گردوی تیره بنیاد این آشپزخانه را تشکیل می‌دهند. اجزائی مانند فولاد ضدزنگ(استیل)،شیشه‌های سفارشی، گرانیت‌های زیبا به مدرن و شکیل بودن بیش از پیش آشپزخانه می‌افزاید. صندلی های چرم‌، به رنگ کرم روشن برای این طراحی ایده آل می باشد.


آشپزخانه ای با طبع ظریف و مدرنکابینت مدرن

یک آشپزخانه براق با یک کانتر استیل و کابینتی در وسط آشپزخانه، مدرن بودن این طراحی را نشان می دهد. صندلی‌هایی با پارچه‌هایی که طرح‌های درشت آن‌ها را پوشانیده است، یک تصویر هنری زیبا را خلق می کند.


کابینت مدرنآشپزخانه شیک

ویژگی این آشپزخانه؛ کابینت‌های مدرن و سفارشی از جنس چوب وکاشی کاری‌هایی بارنگ سفید و به سبک قدیمی می باشد. صندلی‌ها، فرمی شبیه به صندلی تراکتور دارند و چراغ‌های آویز صنعتی محیط را بسیار مدرن کرده اند. برگزیده‌ای از سبک‌های جدید و قدیم در این طراحی وجود دارد.


آشپزخانه شیک

 


آشپزخانه کارآمد و زیبا

این آشپزخانه نه تنها بسیار مدرن است، بلکه بسیار راحت و کارآمد است. نور آبی فیکس شده برروی کابینت‌ها, تمام توجه را به کاشی کاری‌های پشت کابینت معطوف می‌کند. جزیره موجود در وسط آشپزخانه یک فضای عالی برای درست کردن غذا و گپ زدن با میهمان‌ها فراهم می کند. وسایل برقی استیل, همراه با رنگ خنثی دیوار و کانتر و کنتراست تن تیره از کابینت‌ها در مدرن‌تر بودن محیط تاثیر فراوانی دارد.


آشپزخانه کارآمد و زیبا
 
طبقه بندی: دکوراسیون داخلی،  تصاویر معماری،  آشپزخانه، 
برچسب ها: آشپزخانه مدرن، آشپزخانه، طراحی آشپزخانه،  

تاریخ : شنبه 9 دی 1391 | 06:27 ب.ظ | نویسنده : مطهره اعتمادی | نظرات

  • مترجم سایت
  • بک لینک
  • ضایعات